Tel: +421 34 6684025

OZNAČENIE BUDOV, ULÍC A DOMOVÉ ČÍSLA

Označenie ulíc a domov je štandardom pre každú obec.

Každá krajina má na označenie ulíc svoj dizajnový a rozmerový štandard. 

Pri domových číslach sa používajú buď štandardné orientačné alebo popisné čísla domov alebo si riešia číslovanie domov majitelia samostatne. Pre označenie domov majú tiež svoje štandardy aj niektoré obce samostatne. Takto originálne sa požívajú pražské domové čísla a označenia ulíc v hlavnom meste Českej republiky. 

Na označenie budov sa využívajú nielen firemné logá ale aj originálne označenia pomocou originálnych firemných tabúľ. V prevedení smaltovaných tabúľ naviac takéto označenia budov dodajú budovám originálny vzhľad po dlhú dobu. Označenia budov najčastejšie vnímame označením škôl, obecných a mestských úradov alebo iných štátnych, či samosprávnych inštitúcií. Tie sú označované nielen štandardnými tabuľami s názvom úradu ale často originálnymi tabuľami s erbom, logom alebo originálnou grafickou úpravou. Takéto tabule sa tiež často využívajú ako darček s originálnym dizajnom či textom.

Nakoľko možností a variant prevedenia tabúľ na označenie ulíc, budov a domových čísel je veľké množstvo, poskytujeme k našim produktom dôkladný servis a každému klientovi šijeme ponuku na mieru. Pre Vašu výhodnú ponuku nás kontaktujte. Niektoré dizajny a varianty si môžete pozrieť nižšie.

Uličná tabuľa – Slovensko

Súpisné číslo SK

Uličná tabuľa – Česká republika

Slovenské orientačné číslo

Uličná tabuľa – pražská

Slovenské orientačné číslo

Uličná tabuľa – maďarská

Garážové číslo

Uličná tabuľa – česká

Domové číslo české

Uličná tabuľa – nemecká

Domové číslo české

Domové číslo – české

Mestský erb

Domové číslo – české

Mestský erb

Domové číslo – nemecké

Označenie budovy Základná škola

Domové číslo – USA

Firemná tabula na mieru

Domové číslo individuálne

Reklamná firemná tabula

Mestský erb

Domové číslo české